Bezbariérový Penzion Klubíčko na Vráži slavnostně otevřen

25.03.2014 16:53

Slavnostní otevření nového bezbariérového Penzionu Klubíčko na Vráži v sobotu 22. března 2014 si nenechalo ujít více než 80 pozvaných příznivců neziskové organizace Klubíčko Beroun, o.p.s.

„S první etapou budování Penzionu Klubíčko pomohlo 64 dárců a 16 dobrovolníků. Díky nim mohli rodiče postižených dětí a další příznivci naší organizace již po 11 týdnech příprav slavnostně přestřihnout pásku a prohlédnout si náš penzion“, říká Alena Pecková, ředitelka neziskové organizace Klubíčko Beroun, o.p.s. „Zápisy do knihy návštěv svědčí o tom, že se všem přítomným rodinné prostředí našeho penzionu velmi líbilo. A těší nás i to, že řada rodin, které dlouhodobě pečují o blízkého se zdravotním postižením, si hned sjednala využívání našich služeb".

Kapacita Penzionu Klubíčko je 13 lůžek + 4 přistýlky. V přízemí jsou 2 třílůžkové pokoje pro imobilní klienty, v podkroví 2 dvoulůžkové a 1 třílůžkový pokoj. V současné době naše služby pravidelně využívá 16 klientů s různými typy a stupni zdravotního postižení a dalších cca 15 rodin si na rok 2014 sjednalo nárazové odlehčovací služby.

Případní další zájemci o celoroční bydlení nebo o pravidelné nebo nárazové využívání odlehčovacích služeb či o zaměstnání se mohou informovat na emailu info@klubicko-ops.cz nebo na telefonu 722 955 596.

Pro všechny jsme přichystali Den otevřených dveří, který se bude konat v neděli 6. dubna 2014 od 11:00 do 18:00 hod v Penzionu Klubíčko, Květnová 109, 267 11 Vráž.