Klubíčko Beroun, o.p.s. zve na Den otevřených dveří

17.05.2015 08:18

Přijďte se podívat, jak se v Penzionu Klubíčko klientům žije a co vše společně děláme.

Den otevřených dveří se koná v Penzionu Klubíčko (Květnová 109, Vráž u Berouna) ve středu 27. 5. 2015 v době od 13:00 do 17:00 hod.

Návštěvníci si budou moci vyzkoušet i náš nový relaxační koutek, do kterého jsme z výtěžků veřejné sbírky zakoupili vybavení pro multismyslovou terapii snoezzelen - relaxační hudbu, potřeby pro aromaterapii, projektor na promítání obrazců, vodní sloup s bublinkami a řadu dalších pomůcek vytvářejících světelné efekty.

Nově naše služby rozšiřujeme o asistovanou dopravu klientů, která umožní klientům pravidelně využívat i ambulantní formy našich služeb.

Dále vás seznámíme s našimi plány na přístavbu a vybudování dalších pokojů pro chráněné bydlení osob se zdravotním postižením a seniorů.