Klubíčko hledá nové spolupracovníky

27.12.2015 15:45

Pro naše registrované sociální služby soustředěné v Penzionu Klubíčko Vráž hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozice:

Pracovník/pracovnice přímé péče o klienty se zdravotním postižením

Co Vás čeká

V našem Penzionu Klubíčko Vráž se spolu s dalšími kolegy budete se starat o děti i dospělé s různým postižením a poskytovat jim nezbytnou pomoc a podporu při osobní hygieně, oblékaní, stravování a jejich dalších potřebách, zajišťovat jim volnočasové aktivity a dohled a doprovod při všech jejich činnostech.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Odpovědnost, spolehlivost, trpělivost, empatii, respekt ke klientům, smysl pro týmovou práci, ochotu učit se novým věcem, fyzickou zdatnost, a trestní bezúhonnost.

Výhodou je praxe v sociálních či zdravotnických službách nebo osobní zkušenost s péčí o někoho blízkého se zdravotním postižením.

Předností je kvalifikace pro práci v sociálních službách dle zákona č.108/2006 Sb. na pozici pracovník v sociálních službách, základní znalosti práce na počítači a řidičský průkaz skupiny B.

Co Vám můžeme nabídnout

Nestereotypní a smysluplnou práci v malém kolektivu v nově vybudovaném penzionu rodinného typu.

Práci na plný nebo částečný pracovní úvazek v nepřetržitém směnném provozu

Vzdělávání, supervize a možnost osobního růstu

5 týdnů dovolené

Hrubou mzdu cca 11.000 - 15.000 Kč/ měsíčně + příplatky dle Zákoníku práce + stravenky