Nadační fond Letorosty přispěl Klubíčku na opravu zvedáků

20.09.2014 14:09

Nadační fond Letorosty založený panem senátorem Jiřím Oberfalzerem podporuje od roku 2005 neziskové organizace s různým zaměřením z našeho regionu. A jeho festival Letorosty je znám svou pohodovou atmosférou, kterou si již tradičně návštěvníci užívají za každého počasí. Spojení zajímavého programu a dobré zábavy s charitativním záměrem pomáhá podpořeným organizacím nejen finančně, ale dává i možnost seznámit širokou veřejnost s činností těchto organizací, což pokládáme za neméně důležité.

Nadační fond Letorosty přispěl již v minulosti úctyhodnou částkou ve výši 225.550 Kč na zajištění potřeb pro klienty Klubíčka s těžkým zdravotním postižením (rok 2006 - bezbariérová úprava automobilu ford, r. 2010 vybavení pro rehabilitaci a terapie).

Letošní finanční příspěvek z Letorostů 2014 ve výši 20.000 Kč použijeme na opravu koleček u našeho staršího zvedáku ARJO Trixie Life, který umožňuje bezpečný transport trvale ležících klientů z vozíku na WC, do vany, do postele apod.

Velice si vážíme důvěry pana senátora a jeho dlouhodobé podpory a děkujeme za ni.

Oceňujeme i rychlou reakci a okamžitou pomoc pana senátora s řešením naší situace. Oprava zvedáků nám umožní i nadále poskytovat kvalitní a bezpečné služby mnoha klientům s těžkým kombinovaným zdravotním postižením.