Návštěvníci tetínského "Charitativního řemeslného tržiště s hudebním odpolednem" přispěli Klubíčku částkou 7.182 Kč

23.09.2013 21:37

Ve dnech 21. - 22. září 2013 uspořádala Vinotéka Tetín Víno Hruška ve spolupráci s Volným sdružením TESAKO Tetín, Velkostatkem Tetín, obcí Tetín, p. Utratilem z Tetína, rodinou Smetanových z Tetína a kapelami Blue time, Tetínské kytary, Stopaři a Farmáři „Charitativní řemeslné tržiště s hudebním odpolednem“ na podporu naší neziskové organizace Klubíčko Beroun, o.p.s.

Počasí akci přálo, dělo střílelo, vynikajícího burčáku se vypilo 400 litrů, návštěvníci nakupovali výrobky z léčivých bylin, keramiku a drobné dárečky, dobrůtky k vínu a kávičce, děti soutěžily a kapely hrály trampské písničky, bluegrass, folk i country - no prostě všichni jsme si užili pohodový víkend.

Návštěvníci této akce do kasičky Klubíčka nastřádali celkem 7.182 Kč jako příspěvek na nákup vybavení našeho nového domečku, kde bude bydlet cca 10 dětí a dospělých s různými typy a stupni zdravotního postižení. Podpořili však i další poskytovatele sociálních služeb - Farní charitu Beroun a Koniklec Suchomasty, kteří zde prodávali výrobky svých klientů.

Všem pořadatelům a návštěvníkům moc děkujeme a věříme, že vznikla nová tetínská tradice – prostor pro neformální setkávání přátel vynikajícího vína a skvělé muziky a příležitost podpořit prospěšné projekty neziskových organizací.

Nahlédněte i do naší fotogalerie