Návštěvníci akce "Tetín pro Klubíčko" zakoupili výrobky klientů v hodnotě 5.707 Kč

22.09.2014 12:13

Díky zapojení řady tetínských občanů a firem proběhla ve dnech 20. - 21. 9. 2014 již tradiční akce "Tetín pro Klubíčko"

Akce byla zahájena slavnostní dělostřelbou pana Utratila.

Stánky opět nabízely přírodní produkty - burčák, domácí bio produkty, bylinné přípravky, preclíky, koláče, pagáčky, sýry, med, grilované pochoutky, cidr, čaje, mastičky, tinktury aj. Prodávaly se i drobné dárkové předměty z keramiky, skla, batiky, skleněné šperky a další rukodělné výrobky.

Tradfiční program nově rozšíla i výstavka produktů tetínských zahrádkářů a možnost svezení na poníkovi.

Klubíčko po oba dny prezentovalo svou činnost, prodávalo výrobky svých klientů i ochutnání sladké i slaných dobrůtek.
Dále Klubíčko připravilo i tvořivou dílnu, kde si mohli podle své fantazie ozdobit svíčku či plátěnou tašku.
Návštěvníci akce zakoupil na stánku Klubíčka výrobky klientů v hodnotě 5.707 Kč.

Pro dobrouý pohodu všem hrály kapely Blue time, Po sezóně, Stopaři a v sobotní podvečer vystoupil divadelní soubor J. K  Tyla z Mýta s veselohrou "Lysistrata".

Děkujeme všem spolupořadatelům (obec Tetín, Tetín Víno Hruška, p. Utratil z Tetína, rodina Smetanových z Tetína a kapely Blue time, Po sezóně, Stopaři, Divadelní soubor J.K.Tyla z Mýta, Velkostatek Tetín, JOHNNY SERVIS) za pomoc se zajišttěním akce a návštěvníkům za podporu naší činnosti.