Novinky v Klubíčku - Pravidelné kroužky a terapie

13.04.2016 18:27

V Klubíčku zahajujeme provoz pravidelných kroužků, terapií a vzdělávání – všechny tyto činnosti bude možné využívat nejen při odlehčovacích pobytech, ale i ambulantně – tj. s dojížděním klienta.

Vaše dítě/mladiství/dospělý se zdravotním postižením si může vybrat jen den/dny, kdy probíhají aktivity, které ho baví a přijet může buď na celý den, nebo jen na dopoledne či odpoledne – časy příjezdů a odjezdů můžeme přizpůsobit vašim potřebám.

Rozpis kroužků a terapií v jednotlivých dnech naleznete v příloze Rozpis_Kroužky a terapie_AMBUL

Ceník ambulantního využívání kroužků a terapií naleznete v příloze Ceník_Kroužky a terapie_AMBUL

Vyúčtování provádíme podle skutečné délky poskytování služby, účasti na kroužcích či terapiích a odebraných porcí jídla.

V případě potřeby můžeme zajistit i dopravu bezbariérově upraveným automobilem Dacia Dokker se zvedacím zařízením Invalift.

Fotogalerii naleznete na našem www.facebook.com/KlubickoBeroun/