Občanské sdružení Strollering - Mateřská v pohybu si vybralo Klubíčko do svého projektu

27.02.2013 18:23

Občanské sdružení Strollering  - Mateřská v pohybu nabídlo Klubíčku možnost stát se jednou z potencionálně vylosovaných organizací, která by mohla obdržet celý výtěžek ze startovného.

Jedná se o Závody kočárků ve sportovní chůzi, které se budou konat dne 7.4.2013 od 15h na přibližně 20ti místech po celé ČR.

Každý závodník se předem registruje a uhradí startovné ve výši 30 Kč. Výtěžek ze startovného ze všech závodů po celé Republice poputuje na účet vybrané neziskové organizace. Losování, které proběhne v rámci závodů konaných v pražské Stromovce, určí, která organizace částku obdrží.

Více informací naleznete na www.strollering.cz/zavody-kocarku/zavody-2013/ a v tiskové zprávě zde