Pátý "Tetín pro Klubíčko" nabídl řadu novinek

23.09.2015 14:05

Pátá akce "Tetín pro Klubíčko" proběhla dle plánu, počasí vylákalo ven mnoho příznivců lahodného burčáku a dobré muziky a napomohlo celkové pohodové atmosféře.

Novinkou byla páteční přednáška Prof. PhDr. Petr Čorneje, DrSc., předního českého historika specializujícího se na dějiny pozdního středověku na téma "Svatá Ludmila ve středověku", kterou s velkým zaujetím vyslechla řada tetínských občanů.

V sobotu klienti Klubíčka pokřtí CD "Klubíčko plné písniček", které pro něj natočil p. Martin Šmíd spolu se svými přáteli.

Poté jsme předali panu starostovi Tetína Ing. Martinu Hrdličkovi naši první KnihoBudku. KnihoBudky slouží k bezplatnému půjčování a výměně knih. Klubíčko je bude díky příspěvkům obcí a dárců bude instalovat v obcích našeho regionu a v různých institucích. Tento projekt realizujeme s cílem vytvářet pracovní příležitosti pro lidi, jejichž život je ovlivněn zdravotním handicapem.

Klubíčko prezentovalo svou činnost a prodávalo výrobky svých klientů i klientů dalších organizací - např. Domova Koniklec Suchomasty (http://www.koniklec-suchomasty.cz/ )

Akce byla opět podpořena dotací obce Tetín.

Návštěvníci akce zakoupili na stánku Klubíčka výrobky klientů v hodnotě 7.004 Kč a Tetínské matky nám do kasičky přidaly ještě výtěžek červnového Dětského dne ve výši 764. Kč

Děkujeme všem příznivcům, spolupořadatelům a dobrovolníkům (obec Tetín, Tetín Víno Hruška, p. Utratil z Tetína, rodina Smetanových z Tetína, Velkostatek Tetín, JOHNNY SERVIS) za pomoc se zajištěním akce a návštěvníkům za podporu naší činnosti.