Penzion Klubíčko, Vráž, Květnová 109

28.12.2013 13:36

Po necelých 28 měsících fungování našeho nového Klubíčka, které znovu začínalo úplně od nuly, s radostí oznamujeme, že plníme naše sliby a cca v únoru 2014 otevřeme bezbariérový penzion rodinného typu na Vráži (okr. Beroun), který poskytne lidem se zdravotním postižením celoroční bydlení nebo možnost přechodného ubytování, komplex sociálních služeb, terapií, vzdělávání a volnočasových aktivit a cca 6 lidem se zdravotním postižením a 5 pečujícím osobám možnost trvalého pracovního uplatnění.

Minimální kapacita Penzionu Klubíčko je 9 osob, maximální kapacita 14 osob + cca 3 přistýlky pro nepravidelné odlehčovací služby.

Případní další zájemci o celoroční bydlení či PRAVIDELNÉ odlehčovací služby (každý měsíc) si mohou vyplnit přihlášku zde: Penzion_Přihláška a zaslat na adresu Klubíčko Beroun, o.p.s., Damilská 172, 266 01 Tetín nebo na email info@klubicko-ops.cz

Více informací naleznete v sekci Penzion Klubíčko Vráž a fotografie stávajícího stavu ve Fotogalerii/Rok 2014