Penzion Klubíčko Vráž - postup příprav k 8. 2. 2014

08.02.2014 20:23

V tomto období pokračují práce v přízemí našeho Penzionu Klubíčko.

Máme již zabudované nové schody, vymalované 2 místnosti a připravené rozvody do nové kuchyně.

Také jsme odstranili smrky, což přineslo více světla do společenské místnosti a prostor pro plánovanou zimní zahradu.

V týdnu od 10. 2. 2014 začneme budovat novou bezbariérovou koupelnu a WC, pokládat kvalitní zátěžová lina v pokojích a připravovat prádelnu a žehlírnu. V dalším týdnu zabudujeme kuchyň, uklidíme a začneme pracovat na konečném desingu místností.

Po dokončení v přízemí vznikne 1x bezbariérový třílůžkový pokoj, 1x bezbariérový dvoulůžkový pokoj, společenská místnost s jídelnou a pracovním koutem propojená se zimní zahradou, bezbariérová koupelna, WC a rehabilitace a koutek pro relaxaci.

Stav k 8. 2. 2014 můžete shlédnout ve Fotogalerie

Postup bezbariérových úprav velmi dobře koordinuje p. Radomila Pražáková z Hořovic (IČO 43124089), která se spolu se svým manželem a partě šikovných řemeslníků  a odborníků snaží v "šibeničním" termínu vyhovět všem našim náročným požadavkům.

Veliké pochopení jsme nalezli i u oslovených dárců - bez jejich pochopení a pomoci bychom se neobešli.

Více na o těch, kteří nám pomáhají naleznete na: Penzion Klubíčko Vráž podpoprují

Předpokládáme, že nové klienty budeme moci v bezbariérovém Penzionu Klubíčko přivítat již 3. března 2014.

Doufáme, že se všem bude v našem penzionu líbit.