Podpořte Klubíčko na darujsprávně.cz

11.12.2014 13:48

Nově můžete smyslplnou činnost Klubíčka podpořit prostřednictvím portálu Daruj správně.cz

Darujsprávně.cz prověřuje a doporučuje dárcům zapojené neziskové organizace a je jedinečný v tom, že přináší možnost vybrat si neziskovou organizaci nebo její projekt v různých oblastech a jednoduše ho podpořit. Ambicí Fóra dárců, které projekt připravilo, je každému poskytnout návod, jak se stát dobrým a odpovědným dárcem a hlavně mu přinést možnost si vybrat z prověřených organizací a podpořit ty, co ho zaujmou. Každý si může zvolit podle zaměření například životní prostředí, sociální oblast, vzdělávání a další.  Značka darujspravne.cz přináší dárcům jistotu, že darují správně.

Portál přináší nové a moderní platební nástroje pro charitu a nabízí široké veřejnosti možnost přispět na dobrou věc jedním kliknutím. Již nyní se nabízí platby kartami, přes elektronickou peněženku PaySec nebo pomocí DMS. Další nástroje budou přibývat.

Darujspravne.cz rozvíjí a doplňuje stávající možnosti dárcovství. Projekt zároveň nekonkuruje individuálním fundraisingovým kampaním, naopak nabízí přidanou hodnotu pro neziskovou organizaci a její projekt.

(viz http://www.darujspravne.cz/klubicko-beroun-ops-treninkove-pracoviste-klubak)