Reakce rodičů na článek v časopisu Kurýr

19.04.2012 15:05

Reakce rodičů postižených dětí

Dana Fialová, 5.3. 2012, 12:27

Chtěla bych se vyjádřit k jedné z odpovědí p.Pondělíčkové. :
„Finance, které byly k dispozici a taktéž své pracovní nasazení věnovala projektu sociální firmy a hledání možnosti vytvoření celoročního pobytového zařízení - tedy aktivitám, které přímo nesouvisely s aktuálně poskytovanými službami. Ty tak byly reálně v ohrožení“. ...-!!!!!!!!!!

Je naprosto logické, že Klubíčko směřovalo k vytvoření celoročního zařízení. Vždyť rodiče a děti stárnou, denní a týdenní stacionář se stával nedostačující pro starší rodiče, je pro mladší rodiče, kteří si svoje děcka mohou brát na víkend domů. V celoročním zařízení jsou přece i klienti, kteří jezdí na víkend domů, tak by služby ohroženy nebyly! Nové vedení Klubíčka-Dobromysl zničilo budoucnost našich dětí, vzalo nám veškeré naděje, de facto nás postavilo na samý začátek řešení kvalitního života dětí. Bezohledně nás, rodiče starších dětí  "odstavili" ve svém vlastním zájmu! A způsobili nám ohromnou starost a bolest, naše děti skončí v ústavech! S tímto cílem se kdysi Klubíčko založilo????? Protože stavět v dnešní době je téměř nemožné.Až jednou s věkem oni pochopí, že je nezbytné vytvořit celoroční zař. pro své děti - začali ho budovat - a přišel někdo nový a vše jim zhatil, jak by asi reagovali?!