Rockové festivaly již 3 roky podporují Klubíčko

04.02.2016 12:17

Skvělá atmosféra, vynikající výkony kapel a velký zájem účastníků - tak jak to bývá pokaždé, když pan Martin „Bulldog“ Hruška ve svém berounském Rock Clubu Prdel pořádá charitativní rockový festival pro Klubíčko.

Tentokrát se v sobotu 30. ledna 2016 na pódiu vystřídaly rockové a metalové kapely BULLDOG + ROXOR + DEAD DANIELS + AMPÉR + IMSETI + KRUTOR + ERRANTES.

Přítomní "tvrdí rockeři se zlatým srdcem“ si byli velmi dobře vědomi charitativního rázu této akce a opět vytvořili atmosféru nabitou nejen tradičními decibely a energií, ale i  porozuměním, souzněním a ochotou pomáhat, ve které jsme se - my Klubíčkáři - cítili opravdu velmi dobře.

Z výtěžku letošního festivalu bude zakoupen notebook s dotykovou obrazovkou a výukové programy, které pomohou rozvíjet schopnosti Klubíčkářů.

Z výtěžků minulých ročníku festivalu Klubíčkáři získali přístroj pro perličkovou koupel, která napomáhá ke zlepšování zdravotního stavu klientů Klubíčka a dataprojektor a promítací plátno, díky němuž mají Klubíčkáři vlastní "kino", kdykoliv si přejí.

Děkujeme Martinu „Bulldog“ Hruškovi, vystupujícím kapelám i všem přítomným „drsňákům“ za dlouhodobou podporu našich klientů a těšíme se na další setkání.