Tetín pro Klubíčko proběhne již popáté

07.09.2015 20:06

Zveme všechny příznivce lahodného burčáku a dobré muziky na již 5 charitativní akci "Tetín pro Klubíčko", která se koná ve dnech 18. - 19. září 2015 na Tetíně.

V pátek 18. září se v kostele Svaté Ludmily koná přednáška Prof. PhDr. Petr Čorneje, DrSc., předního českého historika specializujícího se na dějiny pozdního středověku na téma "Svatá Ludmila ve středověku". Jde o mimořádné setkání předznamenávající událost "Svatá Ludmila 1100 let"."

V sobotu kromě tradiční ochutnávky dobrého vína a dobrůtek k němu, proběhne i Tetínské knižní kramaření - aneb dobročinný bazar knih. Darované knihy bude Klubíčko využívat v rámci svého nového projektu "KnihoBudky", které budou vyrábět klienti Klubíčka. KnihoBudky slouží k bezplatnému půjčování a výměně knih. Klubíčko je bude díky příspěvkům obcí a dárců bude instalovat v obcích našeho regionu a v různých institucích. Tento projekt realizujeme s cílem vytvářet pracovní příležitosti pro lidi, jejichž život je ovlivněn zdravotním handicapem. První KnihoBudku Klubíčko slavnostně předáme představitelům obce Tetín v 15:00 hod..

Klienti Klubíčka pokřtí ve 13:00 CD "Klubíčko plné písniček", které pro něj natočili p. Martin Šmíd spolu se svými přáteli E. Jindáčkem,  O. Doubkem, D. Polákovou, M. Rehákovou, L Kubernátovou (Kozderkovou), Š. Vaňkovou, A. Hurychem, M. Waisovou a dalšími.

Podrobnosti naleznete v přiloženém plakátu a na www.facebook.com/events/1677567635796147/