Tetín pro Klubíčko - sobota 16. května 2015, 10:00 - 18:00

14.05.2015 16:52

Srdečně zveme všechny na již čtvrtou charitativní akci“ Tetín pro Klubíčko“, která se uskuteční tuto sobotu 16. 5. 2015.

Jako vždy návštěvníky potěší řemeslné tržiště, degustace růžových vín nebo prodej domácích bio produktů, bylinných přípravků, preclíků, koláčů, pagáčků, sýrů a medu, jízda na ponících, plno her, Novinkou bude šermířské vystoupení a "Tetínské knižní kramaření" aneb Bazar knih pro Klubíčko,

Přijďte se pobavit, ochutnat výborná vína a bio-produkty a zároveň podpořit Klubíčko.

Z výtěžků minulých tetínských akcí jsme zakoupili vybavení pro klienty Penzionu Klubíčko Vráž. Nyní pro ně budujeme relaxační místnost pro multismyslovou terapii snoezzelen www.google.cz/search?q=snoezelen&espv=2&biw=1920&bih=955&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=5rpUVfrUE8i57gbY-YO4BQ&ved=0CB8QsAQ&dpr=1 a potřebujeme dokoupit zatemnění, zrcadla a řadu pomůcek vytvářejících světelné efekty.

Podrobnější informace – viz přiložený plakát