PODPOŘILI NÁS V ROCE 2012

Prostřednictvím naší společnosti poskytli dárci v r. 2012 konkrétní pomoc 48 dětem, mladistvým a dospělým se zdravotním postižením.

DĚKUJEME VÁM, ŽE POMÁHÁTE POMÁHAT.

Dotace

ESF - projekt č. CZ.1.04/2.1.01/74.00020 s názvem "Cesta k zaměstnání v oblasti péče o handicapované osoby" - Rozhodnutí o poskytnutí dotace č. OP LZZ/GG 2.1/74/3/00020 ze dne 16. 2. 2012. http://www.arpzpd.cz/#/esf
Dotace na mzdové prostředky (včetně odvodů organizace) 2 rekvalifikovaných pracovníků v sociálních službách zajišťujících přímou péči o klienty sociálních služeb v období 1. 9. 2012 - 31. 12. 2010 v celkové výši 84.000 Kč.

Finanční dary

Anonymní dárci
Finanční dar na podporu hlavních činností společnosti (poskytování odlehčovacích služeb) ve výši 764 Kč.
Finanční dar na podporu veřejně prospěšných činností společnosti ve výši 500 Kč.

Angel’s Accounting s.r.o., Praha, www.angelsgroup.cz
Finanční dar na podporu hlavních činností společnosti (poskytování odlehčovacích služeb) ve výši 5.000 Kč.

Fialovi, Lhotka u Hostomic
Finanční dar na podporu veřejně prospěšných činností společnosti ve výši 600 Kč.

Foltýnovi, Knížkovice a Tmaň
Finanční dar na podporu veřejně prospěšných činností společnosti ve výši 1.000 Kč.

Formanovi/ Klímovi, Nové Veselí
Finanční dar na podporu veřejně prospěšných činností společnosti ve výši 1.600 Kč.

Frnka Tomáš, Praha
Pravidelně zasílání finanční podpory ve výši 50 Kč/ měsíčně na transparentní účet společnosti u Fiobanky Praha č. 2600168295/ 2010.

MVDr. Fuchs Václav, Velká Dobrá
Finanční dar na podporu veřejně prospěšných činností společnosti ve výši 100 Kč.

Gaube Petr, Litoměřice
Finanční příspěvek na rodinný turnaj v bowlingu (akce Štúrovo 2012) ve výši 230 Kč.

MUDr. JIrsová Marie, Kladno
Finanční dar na podporu veřejně prospěšných činností společnosti ve výši 5.000 Kč.

Klabanová Eva, Litoměřice
Finanční dar na podporu veřejně prospěšných činností společnosti ve výši 200 Kč.

Kyselová Lenka, Kladno

Lišková Martina, Praha
Finanční dar na podporu veřejně prospěšných činností společnosti ve výši 800 Kč.

Cvičitelka Zumby Tereza Lhotáková, její příznivci a Sport Eden Beroun, terezalhotakova.zumba.com
Výtěžek veřejné sbírky na podporu hlavních činností společnosti (poskytování odlehčovacích služeb) ve výši 29.722 Kč.

Mošovská Lucie, Praha, www.nastrelovani-nausnic-doma.cz

p. Pipková a přítelkyně
Finanční dar na podporu hlavních činností společnosti ve výši 600 Kč.

Plecitý Emil, Hostomice
Finanční dar na podporu veřejně prospěšných činností společnosti ve výši 400 Kč.

Přibylová Marie, Beroun
Finanční dar na podporu hlavních činností společnosti ve výši 775 Kč.

Ing. Řičica Jindřich, Praha
Finanční dar do veřejné sbírky ve výši 1.000 Kč.

Bc. Smolíková Martina, Praha
Finanční dar na podporu hlavních činností společnosti ve výši 160 Kč.
Pravidelně zasílání finanční podpory ve výši 200 Kč/ měsíčně na transparentní účet společnosti u Fiobanky Praha č. 2600168295/ 2010.

Šteflovi, Zdice

Ing. Trejbal Zdeněk,  Beroun
Finanční dar na podporu hlavních činností společnosti (poskytování odlehčovacích služeb) ve výši 15.000 Kč + 10.000 Kč.

Trnková Kateřina, Lety u Dobřichovic
Finanční dar na podporu hlavních činností společnosti ve výši 572 Kč.

Věcné dary

Anonymní dárce
Darování staršího počítače Compaq včetně obrazovky, klávesnice a myši.

Bílých, Králův Dvůr
Darování kancelářských potřeb v hodnotě cca 500 Kč.

Českomoravský cement, a.s., nástupnická společnost, Mokrá, www.heidelbergcement.com
Darování 3 starších počítačů Pentium včetně obrazovek, klávesnic a myší.

Černá Marie, Městečko u Křivoklátu
Darování 8 balíků kancelářského papíru A4.

Jiroutová Jitka, Kladno
Darování cca 3 kg velikonočních vlastnoručně vyrobených velikonočních perníčků - odměny dětem velikonočním odlehčovacím pobytu.

KPMG ČR, s.r.o., Praha, www.kpmg.com
Darování staršího notebooku Latitude D610, taška na počítač, flash disk.

Ryndová Drahoslava, Chyňava - Libečov
Darování staršího notebooku Fujitsu Siemens.

Bc. Smolíková Martina, Praha
Darování externí velkokapacitní paměti v hodnotě 1.700 Kč.

Služby

El Paso Beta, s.r.o., Hausler Ivan, Štúrovo (SR), www.elpaso.sk
Sleva na ubytování v apartmánech El Paso ve výši cca 30.000 Kč na akci "Pobyt rodin s postiženými dětmi v areálu termálního koupaliště ve Štúrovu" v termínu 27. 4. - 8. 5. 2012.

JUDr. Karabec David - advokát, se sídlem 180 00 Praha 8, Na stráži 1306/5, www.karabec.cz
Sleva na právnické služby ve výši 6.075 Kč.

Lišková Milena, Praha
Zpracování daňového přiznání společnosti Klubíčko Beroun, o.p.s.

Peckovi, Tetín 172
Poskytnutí zázemí pro fungování společnosti.

Mgr. Wachtlová Renata, Hořovice, www.wachtlova.cz
Právnické služby - konzultace.

Dobrovolnická práce v roce 2012

Jiroutová Jitka, Kladno
Ke dni 31. 12. 2012 odpracovala 267 hodin dobrovolnické práce ve prospěch společnosti Klubíčko Beroun, o.p.s.

Pecková Alena, Tetín
Ke dni 31. 12. 2012 odpracovala 1.910 hodin dobrovolnické práce ve prospěch společnosti Klubíčko Beroun, o.p.s.

Bc. Smolíková Martina, Praha
Ke dni 31. 12. 2012 odpracovala 195 hodin dobrovolnické práce ve prospěch společnosti Klubíčko Beroun, o.p.s.